Zdrowie

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Brak Ci doświadczenia w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, ale ciągle nie brak osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także praca w obcym kraju, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się też trudności z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem znajomości ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad odruchami tego typu bardzo trudno jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy zostaną przekazane osobie postronnej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339