Zdrowie

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Uzyskaj więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w kosmetologii, medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak kolano skoczka, bóle nadgarstka, bóle kręgosłupa czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasza lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]