Wyjątkowe meble Noti - kolekcja Nome
Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Urządzając wnętrze, czy to po remoncie mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, żeby zagospodarować jego przestrzeń nowocześnie i funkcjonalnie. Jednocześnie chcemy, aby pomieszczenia pokazywały naszą osobowość, a to często nie jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane na masową skalę przez popularnych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polacy też mogą się pochwalić wyjątkowymi, stylowymi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti – wytrzymałe i wygodne

Noti to producent mebli, działający na krajowym rynku już od ponad dekady i od powstania koncentruje się na tym, aby oferowane przez niego meble były komfortowe, proste, a zarazem szykowne i, co najważniejsze, żeby charakteryzowała je trwałość. Marka kooperuje z najlepszymi designerami, którzy kreują swoje wzory z entuzjazmem, starając się, by zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Reprezentatywną cechą mebli marki Noti jest to, że idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i firmowych oraz biurowych. Designerskie meble Noti wytwarzane są ręcznie z wysokiej jakości materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je nabyć?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące śmiałą interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć siedziska z kolekcji Termo czy x40 lub sofy z linii Bouli. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można przejrzeć wszystkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego wnętrza. Wyjątkowym meblom tej marki można przyjrzeć się osobiście w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Oprócz tego kolekcje Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Kielcach, w Krakowie czy w Gdańsku.

Źródło fotografii: https://noti.pl

Nasza lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]