Deco Skład wyposażenie wnętrz
Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Mieszkanie w skandynawskim stylu – o ofercie sklepu Deco Skład

Najbezpieczniej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni akcesoriami pasującymi do naszego charakteru. W takim pomieszczeniu potrafimy łatwiej odprężyć się po trudnym dniu pracy. Dlatego tak ważne jest dbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero planujesz jakiś remont, poszukaj inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Sklep Deco Skład – dekoracje oraz akcesoria kuchenne

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, akcesoria oraz dekoracje utrzymane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego podstawowym wyznacznikiem jest nieskomplikowany wygląd, spora doza surowości oraz skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych. Styl skandynawski trzeba jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy wyłuska z niego coś dla siebie – są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem widoczne są tu również mocne tendencje zorientowane na aranżację wnętrz w w ograniczonej palecie barw.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu albo sprawdzić jego asortyment online, odkryjesz bogatą selekcję dodatków do jadalni, kuchni i łazienki, ale także mebli i ozdób do przedpokoju, salonu czy bawialni dziecka. Tutaj kupisz tekstylia do kuchni i rewelacyjnie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, którymi zachwycą się wszyscy domownicy, a także przybory do gotowania, przechowywania oraz pieczenia. Jeśli chcesz zachwycającej łazienki, sprawdź dodatki i zestawy łazienkowe starannie wybrane z oferty renomowanych producentów przez specjalistów Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem czerni bądź złota i są to barwy, w których pragniesz zaaranżować łazienkę, w sklepie Deco Skład wyszukasz sporo akcesoriów w tych kolorach.

Szukasz inspiracji? Zaglądaj systematycznie na blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład redaguje blog, w którym regularnie przedstawia mnóstwo inspirujących wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna komfortowych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów i dodatków współgrających z określonym stylem. To także ciekawe pomysły na prezenty dla bliskich z okazji różnorodnych rocznic, wydarzeń oraz świąt. Warto sprawdzać ten blog co kilka dni, żeby być wciąż na bieżąco z obecnymi trendami w aranżacji wnętrz.

Nasza lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]