Spedycja, logistyka, transport Usługi

Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Tu uzyskasz więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wybierasz się na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w okolicy lotniska – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych pojazdów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź przez telefon – szybko i bez trudności, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Innym atutem jest także bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]