Spedycja, logistyka, transport Usługi

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię lotnisko Kraków parking.

Wygoda, możliwość przybycia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu i szybkość – to najważniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał dużą popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, więc w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji przez internet, dzięki której nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy usługi oferowane przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy liczyć też na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych wypadkach, takich jak spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]