Usługi

Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie sali weselnej? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na organizację przyjęcia dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten uroczysty wieczór w komfortowych warunkach.

Sala na wesele – jakie czynniki warto rozważyć?

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć kilka ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników wesela, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, aby mieli salę do tańca. Ponadto narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna i czy droga do niej będzie prosta. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, warto poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, przygotowanie menu i udekorowanie sali. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na przyjęcie ślubne?

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć ponad stu gości. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez trudu ok. 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]