Usługi

Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty przyjęcia w ogrodzie!

Gdy ktoś wspomina o organizacji dużej imprezy rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także ceremonie chrztu, „18-tki” czy komunie święte. Kiedy spis gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy musimy wynająć stosowny do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. przyjęcie urodzinowe albo osiemnastka, w której będą brać udział głównie dorośli, uczestnikom należy przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast przyjęcia, w których dużą grupę uczestników będą najmłodsi, jak komunie lub ceremonie chrztu, poleca się zorganizować w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali w środku obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy oferowane uczestnikom także trzeba dobrać do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w stylowych salach i w ogrodzie

Znalezienie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, lecz rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do 130 osób. A gdy impreza ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez ułożenie i przystrojenie stołów, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]