Usługi Usługi branży budowlanej

Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Skieruj się tutaj jeśli chcesz skorzystać z usług biura projektowego Kraków.

Biuro projektowe oferuje rozległy wachlarz usług – pomaga spełniać fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i komfortowym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie pilnuje przebiegu robót, planuje odnowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nieszablonowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się od pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a w tym samym czasie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje obejmują m.in. budynki rekreacyjne, biura, pensjonaty czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może również rozplanować praktyczne i przestronne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]