Usługi

Profesjonalne czyszczenie grobów

Skieruj się w to miejsce jeśli chcesz zlecić opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ile zapłacimy za opiekę nad grobami?

Stawki, które musimy opłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę różne. Zależą w szczególności od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]