Usługi

Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Jeśli chcesz zlecić catering imprezowy, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Sezon letni obfituje w niezmiernie modne ostatnio eventy w plenerze czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miejscach kraju mają miejsce benefisy, sympozja czy gale. Takie eventy muszą mieć należytą oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyrządzany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na prestiżowych galach

Wybrałeś już miejsce, w którym zorganizujesz piknik albo zarezerwowałeś salę bankietową? To super! Teraz musisz postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do smacznych przekąsek, gorących dań oraz trunków. Miej na uwadze, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie można ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest ważna – właściwy rozkład stołów, eleganckie dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu zapewne będą także pod wrażeniem, jeśli potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy warto korzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Zaletą skorzystania z oferty cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż zatrudniony zespół nie tylko przygotuje znakomite menu, ale też szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, kucharze mogą uświetnić imprezę demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W czasie ustalania niuansów zamówienia zasugeruje ona, jakie potrawy, przekąski oraz napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]