Usługi

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Dowiedz się, komu zlecić catering na wesele. Skieruj się tutaj.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela bądź chrzciny, od dawna nie są już urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na które sprasza się nierzadko nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a następnie przygotować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie może trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się spory popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Planowanie przyjęcia weselnego to duży stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na wybór dekoracji sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości napojów oraz przekąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, że stoliki będą wspaniale ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także że obsługa profesjonalnie będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów i kucharzy, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w salach.

Catering weselny – menu pasujące do konwencji przyjęcia

Wesela kierują się własnymi zasadami, nie tylko w kwestii aktywności dla uczestników, ale również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie dostać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient może zatem samemu złożyć menu z sugerowanych dań. Należy jednak podkreślić, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i często na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania niecodziennych zestawów potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]