Usługi

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Dowiedz się więcej o organizacji imprez firmowych na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko wyjazdy integracyjne i wspólne grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie ukształtowanie trwałych więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić zdobyte nagrody, a także przeróżne bankiety dla kontrahentów biznesowych, sympozja i szkolenia. Takie imprezy wymagają należytego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Na co zwrócić uwagę szukając sali do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, w których można urządzać bankiet, trzeba poszukać usług wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoją estetyką do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w byle jakiej sali. Wskazane jest w takich wypadkach urządzić imprezę w unikatowym miejscu, które dobitnie uwydatni ważność uroczystości. Natomiast jeżeli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w najbliższej okolicy lokalu, warto wybrać salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering dobrej firmie

W toku organizacji eventu firmowego nie wolno nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację smakowitych dań dla uczestników, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie ustawienie stołów. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest także zapewnienie zaproszonym najlepszej obsługi. Wypada więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i znakomicie prezentujące się dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]