Usługi

Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie doradztwo przetargowe? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi oraz podmiotom składającym oferty. Usługa w szeregu przypadków ma profil kompleksowy i obejmuje praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie zajmują się doradztwem w przetargach publicznych, są świetnie przygotowane pod kątem prawnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też ogromne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Nasza lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]