Spedycja, logistyka, transport Usługi

Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Kraków Balice parking, uzyskasz na pandaparking.pl.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]