Usługi Usługi branży budowlanej

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Tutaj dowiesz się, komu zlecić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]