Usługi

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także poczęstować je pysznymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je samemu, ale przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie sterczeć w kuchni lub służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest teraz obowiązkowe

Gdy wymienia się cateringu gros osób myśli przede wszystkim o cateringu na wesele bądź imprezach firmowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, iż na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych zabaw, a niekiedy również tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy urządzić imprezę w swoim ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – obsługa chrzcin, komunii i studniówek

Catering okolicznościowy to literalnie usługa dostępna na dowolne rodzinne wydarzenie. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu opracują jadłospis pasujące do formy imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię lub na urodziny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, komersów i studniówek. Szukając firmy oferującej taką usługę polecamy zdecydować się na taką, która potrafi dopasować menu do wizji i możliwości finansowych osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w rozstawieniu i udekorowaniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]