usługi cateringowe kraków
Usługi

Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, na które zapraszasz znaczną ilość gości, raczej nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując szybkie przekąski oraz soki w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia najczęściej potrzebują dopracowanej oprawy też w kwestii dań. Zatem nie wypada położyć na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringu? Jasno komunikuj swoje oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringowe najczęściej świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, chrztów lub ślubów. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych eventów, przez co najczęściej różnią sięmiędzy sobą m.in ceną oraz wachlarzem dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej należy pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować własne oczekiwania, a przy tym być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń różnego typu to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust większości gości.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usługi cateringowej?

Przyrządzanie potraw nawet dla skromnej grupy gości może stać się dużym problemem, przede wszystkim wówczas, jeśli musimy wykonać to samemu. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na organizację pozostałych ważnych elementów imprezy. Daje to również możliwość podania uczestnikom wyśmienitych dań przygotowanych przez najlepszych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, że istotną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale także ich wygląd na stole. Co więcej firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]