Usługi

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering dla firm - więcej o tej usłudze.

Sympozjum, szkolenie czy ważne rozmowy biznesowe – każda poważna firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego gości. Jeśli urządzane wydarzenie zainteresuje ogromne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Szkolenia i sympozja biznesowe to spotkania trwające z reguły po 6-9 godzin, często także przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej trzy niedługie przerwy, podczas których trudno jest spożyć większy posiłek w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie koszuli czy dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – istotna część szkoleń biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj potrzebna, daje wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na kursie. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o wygodzie partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]