Podróże Usługi

Apartamenty w Zakopanem – jak wynająć ten idealny?

Pełna oferta wynajmu apartamentów w Zakopanem znajduje się na tej stronie.

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast turystycznych w Polsce jest oczywiście Zakopane. Jakie atrakcje oferuje ono zwiedzającym? Jakimi kryteriami warto się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – popularne atrakcje oraz baza noclegowa

Położone u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Rozrywkę znajdą w tym miejscu różne grupy przyjezdnych – Ci zainteresowani skorzystaniem z wyciągów narciarskich, entuzjaści sportu oraz wędrówek po górach. Na umiejscowionej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, odbywają się zawody, podczas których rywalizują sportowcy z całego świata. Przyjezdni mogą także skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” lub wyruszyć jedną z pieszych tras – m.in. na Czerwone Wierchy, przez Dolinę Małej Łąki bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co należy zwrócić uwagę podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Powinno się na początku zweryfikować, jakie usprawnienia proponuje wybrany punkt noclegowy oraz czy dysponuje placem zabaw dla dzieci. Niesłychanie ważna jest też lokalizacja – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w okolicy tras turystycznych bądźw centrum miasta, jak i kwatery z dala od zgiełku.

Znajdź wygodne apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z katalogu

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest niesłychanie obszerne – na miejscu działa sporo noclegów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przyjezdnych. Do wyboru są między innymi rezydencje, domy czy apartamenty. Na przyjezdnych oczekują przeróżne udogodnienia, dzięki którym wypoczynek w Zakopanem jest nadzwyczaj luksusowy – wybrane domki oferują dostęp do SPA, posiadają palenisko, a także zapewniają najemcom niezbędny sprzęt AGD (pralkę, lodówkę, żelazko) oraz RTV (telewizję SAT, radio). Nowocześnie umeblowane rezydencje i domy ułatwiają wypoczynek po intensywnie spędzonych godzinach na szlaku. Decydując się na wynajem apartamentów należy także dowiedzieć się, czy dane miejsce posiada miejsca parkingowe, a także – jeśli mamy zamiar zabrać ze sobą psa – czy jest przyjazne dla zwierząt. Ogromny wachlarz ofert udostępniają portale internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń według przeróżnych kryteriów. Z wykorzystaniem łatwego w obsłudze katalogu błyskawicznie znajdziemy apartament czy domek wolny w interesującym nas okresie, który gwarantuje atrakcje dla dzieci, parking i ma widok na Tatry.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]