Usługi branży budowlanej

Profesjonalny producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych Małopolska - zapoznaj się z bezkonkurencyjną ofertą.

Naturalne okna drewniane są niebywale wytworne i ponadczasowe. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych domów po futurystyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i dlaczego są one tak modne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna miejscowego

Obecnie okna drewniane są tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii, co sprawia, że gwarantują wyjątkowo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane prezentują się bardzo pięknie, posiadają opływowe profile, tradycyjne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – na przykład sosny, jak i typów zagranicznych (meranti). Okna drewniane są popularne nad Wisłą, ponieważ łączą klasyczne tworzywa z teraźniejszymi metodami.

Producent okien drewnianych – wybierz dźwiękochłonność

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można poddawać dowolnej obróbce, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe schody, świetne do starodawnych budynków lub współczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy odnawianiu zabytków – to element nietoksyczny i zupełnie zdrowy dla środowiska. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, odporne i harmonijne surowce drewniane.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]