Usługi branży budowlanej

Nowatorskie projekty domów drewnianych

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html otrzymasz kompleksową pomoc fachowca w dziedzinie wykonania projektów domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – tańsza inwestycja

Nowoczesne domy drewniane to znakomity pomysł na spełnienie planów o własnym domu. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają też roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa odbywa się w przeciągu kilku miesięcy, dlatego domy z bali stają się coraz bardziej modne. Łączą one w sobie dwa elementy. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak murowane domy.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to budynki wykonane z organicznych materiałów, co powoduje, że w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym atutem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]