Promocja Tematyka stron internetowych Usługi

Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić pozycjonowanie Krakow? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź https://bit.ly/372SfkZ.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie albo w Gdańsku, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych firm

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach sklepów czy też usług używają na ogół fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “restauracja włoska kraków”, “hydraulik kraków” lub “sklep z oponami kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron www od ponad dekady. Przez ten okres na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]