Tematyka stron internetowych Usługi

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Opieka WordPress - ta niebywała oferta Cię zadowoli.

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, szybko stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Z uwagi na fakt, że bez problemów można opanować zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest niezwykle szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do projektowania sklepów e-commerce oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten CMS może być powodem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i potrzebną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji nowych edycji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest bezsprzecznie zaktualizowanie jej do najświeższej wersji WordPressa. Nieraz jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zapominają o okresowej instalacji kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware lub ataki hakerów. Prócz tego, mimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi kłopotami z należytym działaniem strony czy sklepu. Dlatego wymagane jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie wydziału IT, trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną www zewnętrznemu rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla freelancerów oraz małych i dużych firm

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana głównie do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i mniejszych podmiotów, którzy troszczą się o poprawne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest również freelancerom i blogerom posiadającym własne strony internetowe. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, usuwanie skutków działania malware oraz wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też przeróżnego rodzaju monitoringi (m.in. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]