Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Jeśli chcesz zamówić blachy trapezowe na dach, skieruj się tutaj.

Blachy trapezowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym trwała blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można położyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na obiektach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie też perfekcyjnie prezentować się jako wykończenie magazynów, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08