Robienie zakupów

Warzysz piwo w domu? Będziesz potrzebować akcesoriów do alkoholu

Więcej o akcesoriach do alkoholu na superbutelki.pl.

Samodzielny wyrób alkoholi, niegdyś niezwykle popularny, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też pociąg do eksperymentów, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań i zadowolenie jakie daje picie swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, acz nie brakuje również miłośników tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu byłaby niemożliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich balonów, korków, pojemników czy rurek. Poza tym do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z napojami trzeba odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo pozostałe domowe alkohole możemy przygotować samemu. Dużo przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z chroniącymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wstydu możemy podarować bliskim jako prezent albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Szczególny rodzaj takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]