Robienie zakupów

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Tutaj zamówisz etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na ślub, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od nowożeńców

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale również coraz częściej Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu imprezy. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z alkoholem może również przerodzić się w wartościową pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, wyrazy podziękowania bądź miejscu i dacie wesela. Etykiety na butelki można zamówić w różnorodnych odcieniach oraz wzorach, dlatego bez problemu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu imieninowym.

Spersonalizowane etykiety na bimber – udekoruj własne przetwory

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz swoje soki, nalewki czy wina i dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]