Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Chcesz kupić drzwi wejściowe drewniane? Sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi zewnętrzne wykonują wiele zadań – zabezpieczają przed wtargnięciem złodziei, izolują od zgiełku dobiegającego z ulicy oraz ochraniają mieszkanie przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Czy warto wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi zewnętrzne – zestawienie współczesności z tradycją

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoją solidność oraz parametry techniczne. Drewno świetnie się prezentuje i da się je wykończyć na wiele sposobów. Poprawnie wykonane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, iż rachunki za ogrzewanie są o wiele niższe, a mimo wszystko w domu panuje komfort termiczny. Kupując drzwi do domu wypada zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm lub 68 mm. Ze względu na swoje parametry ogromnym powodzeniem wyróżniają się zwłaszcza ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego – nie zniekształcają się i trudno je uszkodzić, toteż wyśmienicie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Zalety dwuskrzydłowych drzwi zewnętrznych

Producenci świadczą także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nienormatywnych otworów na drzwi. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niebanalny design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy zlecić ich produkcję firmie, która zrealizuje nietypowy projekt na zlecenie, a przy tym zagwarantuje kilkuletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwiach drewnianych można umieścić efektowne szyby, na przykład witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Oprócz zalet estetycznych, należy również położyć nacisk na inne atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często zaopatrzone są one w systemy antywłamaniowe, wobec tego ciężko je sforsować. Zapewnia to lokatorom znakomitą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają też trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Przy wytwarzaniu współczesnych drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z wysokiej jakości środków impregnujących, które chronią ich zewnętrzną powłokę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]