Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

W tym miejscu zaopatrzysz się w kontener na gruz.

Nie wszystkie odpady powinny trafić do koszy na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które powstają w trakcie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów przemysłowych. Należy je odwozić do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie zostaną przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednakże wyniknąć problemy związane z gromadzeniem i przewozem śmieci. Aby się przed nimi ustrzec, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – typy

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do składowania oraz przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które wspaniale zdają egzamin przy wywozie nieczystości ciekłych i półpłynnych (m.in. tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również konieczne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, granulaty bądź wióry metalowe. Ich załadunek usprawnia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najprostsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami oferty producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze firmy. Pośród nich można znaleźć między innymi firmy sprzątające i zajmujące się opróżnianiem pomieszczeń, przedsiębiorstwa budowlane, a także różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na odpady decydują się firmy oferujące usługi wywozu gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych. Odnajmują je one swoim klientom, a po zapełnieniu odwożą do miejsca legalnego ich składowania lub recyklingu.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]