Robienie zakupów

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się więcej o słoju z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które znajdują wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają duże pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]