Robienie zakupów

Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Potrzebujesz balonu na wino? Koniecznie odwiedź ten adres.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Balon do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]