nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek
Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek stojący oraz możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą funkcjonalność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zdobywają coraz szersze uznanie. Świetnie prezentującą się i odporną na uszkodzenia blachę na rąbek stosuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są transportowane na plac budowy w postaci niewielkich arkuszy. Cechują się nieskomplikowanym i równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe bardzo dobrze komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a zarazem jest trwałe i niepodatne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem wykorzystanej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy i wykończone specjalną powłoką gwarantująca protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. deszcz i śnieg oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost od dystrybutora.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08