Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie wnętrz

Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Kup okiennice wewnętrzne shutters na https://skyshutters.pl.

Planując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się zbyt wiele uwagi ozdobie okien. Zwykle decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, czyli firany oraz zasłony, które czasem zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi garderoby – zastosowanie okiennic wewnętrznych

Nadrzędną cechą shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, a więc można bez trudu je ułożyć w dowolnej pozycji, zależnie od potrzeb lokatorów. Wytwarza się je z PCV, płyt MDF, a także z listw drewnianych. Shuttersy instaluje się z reguły na oknach, jakkolwiek świetnie sprawdzają się też na drzwiach oraz w szafach. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się wciąż sporadycznie, ale gros z nas z pewnością przyjrzało się im na ekranie telewizora czy w kinie, gdyż te okiennice są niezmiernie popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Ozdobne okiennice typu shutters dobrze komponują się z wieloma stylami wnętrz

Niezależnie od tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters doskonale wyglądają, mają one też pożyteczne funkcje. Dzięki nim można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: w gorące miesiące ograniczać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i można założyć je na większości ram okiennych. Wykonuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, iż są zdecydowanie droższym rozwiązaniem aniżeli na przykład rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom niesłychanie atrakcyjny wygląd, dzięki czemu podwyższają wartość domu. Wypada dodatkowo podkreślić, iż okiennice wewnętrzne typu shutters są regulowane bez pomocy żyłek, co posiadacze psotnych zwierzaków lub rodzice dzieci, które mogłyby wplątać się dyndające łańcuszki, uznają zapewne za dużą zaletę.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]