Robienie zakupów Zdrowie

Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Przyłbicę ochronną zamówisz na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

COVID-19, który opanował cały świat, kompletnie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność używania licznych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do supermarketu lub biura, gdzie najczęściej napotykamy większe skupisko ludzi, musimy zawsze nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Co jednakże zrobić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – wygodna ale wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maski ochronne są niekomfortowe i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed kontaktem z wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi plusami są solidność, komfort i niewielka waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet do 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową ochronną przyłbicę?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus także to, że działa ona z FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]