Robienie zakupów Usługi branży budowlanej

Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Kup kontenery budowlane na ekombud.pl.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy często wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]