Robienie zakupów

Ekspres do kawy Jura – którą linię wybrać?

Wybór właściwej kawy nie zapewnia otrzymania idealnego napoju. Żeby zachwycić rodzinę wyjątkowym aromatem kawy, musimy zadbać o odpowiednią metodę przygotowania, a także sprzęt, który pozwoli na wypracowanie właściwej temperatury wody oraz ciśnienia. Pamiętają o tym projektanci marki Jura, bo od niemal dziewięćdziesięciu lat oferują klientom świetne ekspresy, które mogą być użytkowane tak przez miłośników smacznej kawy, jak i profesjonalnych baristów. Dlaczego więc powinniśmy wybrać ekspresy tej marki? Jakie zalety wykazuje ekspres do kawy Jura? Jak wybrać sprzęt właściwy dla konkretnych oczekiwań oraz ustrzec się problemów w jego użytkowaniu?

Profesjonalny ekspres do kawy Jura

Jura ceniona jest przede wszystkim z uwagi na produkowane przez nią ekspresy dla profesjonalnych baristów. Ci często wybierają produkty tej firmy, bo okazują się solidne, zaś ich konstrukcja pozwala na otrzymanie wszystkich typów napojów – także tych wymagających spienienia mleka. Firma Jura przygotowała dla zawodowych klientów wiele typów ekspresów, które zgrupowane są w parę linii – między innymi GIGA PROFESSIONAL, XS oraz W, zaś każda z nich charakteryzuje się innym zużyciem wody oraz opcjami zaparzenia naparu.

Ekspres do kawy Jura – doskonała kawa w domu

Chociaż sporo produktów firmy kierowanych jest do profesjonalnych klientów, ekspres Jura bez przeszkód będzie również stosowany w kuchni. Szczególnie, że w jej katalogu czeka na nas sporo ekspresów, które przeznaczone są akurat do eksploatowania w domu. Najlepiej sprawdzają się urządzenia z linii
C, E i ENA, które charakteryzują się prostą obsługą i wieloma opcjami pozwalającymi na przygotowanie doskonałej kawy. Dobrze także wspomnieć, że firma proponuje również akcesoria, które umożliwią przygotowanie bardziej nietypowych rodzajów tego napoju oraz konserwację ekspresów.