Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Części do Renault – gdzie je kupić?

Potrzebujesz części do Renault Kraków? Wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy silnika ,podwozia, nadwozia i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]