Robienie zakupów Technologie

CadXpert – szeroki wybór drukarek 3D najlepszych producentów

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o ofercie Cadxpert.

CadXpert jest jednym z pierwszych na krajowym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem są usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: PolyJet, FDM i SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, FDM, SLS, SLA oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń marki Formlabs. To najszersza w Polsce oferta instrumentów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D oraz powyżej 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też materiały wysoko specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (elastyczne, dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami CadXpert posiada też żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe tworzywa używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, profesjonalistów i biznesmenów

Oferta CadXpert jest adresowana zarówno do profesjonalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli różnych branż (urządzenia firmy Stratasys), jak i nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą omówić ze znawcami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, swoje projekty lub są po prostu zaintrygowani procesem wydruku 3D, mogą przyjechać do małopolskiego showroomu. CadXpert gwarantuje też szeroką obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne i merytoryczne, opiekę serwisową oraz pogwarancyjną czy przeszkolenie w obsłudze kupionych urządzeń.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w obrębie sektorów, jak między innymi stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo czy medycyna, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek urządzeń do druku przestrzennego żywiołowo ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić wyłącznie ogromne korporacje. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Z roku na roku spada koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku 3D są bezustannie modyfikowane i ulepszane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]