Robienie zakupów

Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Zamów słoiki hurt.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że większość rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim pysznym, unikalnym czy też ekologicznym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by produkt długo zachował świeżość, a więc m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo poddać je recyklingowi.

Hurtowy zakup butelek i słoików – czy to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, soki albo smalec na kanapki, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar na palety zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale również oszczędnością na kosztach transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania szybciej.

Co kupimy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane świetne do przechowywania soków, wina czy piwa. Dostarczane są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z słoiczkami oraz butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]