Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe

Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Zobacz, gdzie nabyć boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport dużej liczby walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje wiele rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Naturalnie, typ bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą ładowność, a korzystanie z nich jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]