Rachunkowość i finanse

Flobo – automatyczna obsługa należności

Jeżeli szukasz szczegółowych informacji dotyczących automatycznego księgowania przelewów, skieruj się tutaj.

Biznesmeni wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem zredukować czas zarezerwowany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie napotykają problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, pensjonatów oraz podmiotów usługowych

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, tym samym doskonale sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]