Promocja Usługi

Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Uzyskaj więcej informacji o tworzeniu wirtualnego spaceru w Google Moja Firma na http://bit.ly/32uDXWI.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy również pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. salon piękności czy siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]