Promocja

Gazeta firmowa coraz popularniejszym medium

Masz kłopot z przygotowaniem gazety firmowej? Zleć to fachowcowi.

Działania promocyjne to ważny element prowadzenia przedsiębiorstwa – dzięki nim można wykreować wizerunek firmy wśród klientów, a to przy umiejętnym planowaniu na pewno da rezultaty w postaci wyższych dochodów. Warto przy tym zaznaczyć, że firmy mające więcej niż jedną filię muszą również zadbać o to, co są myślą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą metodą komunikacji z załogą od dawna są gazety firmowe. Powinniśmy zatem napisać na ich temat parę słów. Dlaczego są tak chętnie stosowane przez pracodawców? Co zwykle znajduje się w tego rodzaju wydawnictwach? I – co niewątpliwie jest najistotniejsze – komu zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Co zawarte jest w gazecie firmowej?

Powinnością gazety firmowej jest ukazanie zatrudnionym atutów przedsiębiorstwa, w którym działają. Dlatego dużo miejsca twórcy poświęcają osiągnięciom przedsiębiorstwa oraz zatrudnionych. Gazeta firmowa powinna również przekazywać wiadomości dotyczących działań przedsiębiorstwa – szczególnie, jeżeli zatrudnieni z różnych oddziałów się nie znają. Czytając gazetę firmową, pracownicy powinni również poczytać o planach rozwoju firmy. Charakterystyka gazet firmowych, jak łatwo się domyślić, może być różna w zależności od specyfiki firmy, ilości pracowników, a także od przeciętnego wieku zatrudnionych.

Atrakcyjna gazeta firmowa

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnej mierze zależna jest od tego, jak ona się prezentuje. Z tego powodu ważne będzie zarówno to, kto opracuje artykuły zawarte na jej stronach, lecz też to, jakim grafikom powierzymy jej skład. Dojście do oczekiwanych rezultatów marketingowych na pewno ułatwi gazeta firmowa opracowana przez doświadczoną agencję graficzną. Stawiając na to rozwiązanie nie tylko spowodujemy, że odbiorcy łatwiej znajdują ciekawe dla nich wiadomości, ale także gazeta będzie prezentować się ciekawiej, dzięki czemu przeczyta ją więcej czytelników.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]