Promocja Usługi

Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Znajdź specjalistów, którzy sporządzą zdjęcia 360 stopni.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz lokali usługowych czy firm. Najczęściej spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej firmy? Odpowiedzi przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie realnego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a potem poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na wyróżnianie własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza biura, lokalu gastronomicznego czy hotelu. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej przyciągająca oraz pozwala gruntownie poznać oglądane miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego ufność w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na wysokiej jakości wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Wykonanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, choć teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów reklamowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które na domiar tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów polecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]