Hobby, sport, rekreacja Podróże

Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o wyprawach w góry? Doskonale trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni dobrze opracowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Przygotowujemy trekkingi, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o sporej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]