Nauczanie

Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Oferta wakacyjnego kursu rysunku w Krakowie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na tego typu kursy zapisują się też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Wspaniałym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]