Nauczanie

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Co warto wiedzieć o Blender 3D kurs?

Świat grafiki bezustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się samemu, aczkolwiek proces ten trwa wówczas dłużej i często jest nadzwyczaj męczący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które niedawno odkryli Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem znającego program instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na elementy, które trzeba dopracowac oraz proponując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, by odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i poważaną przede wszystkim w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści i amatorzy, którzy chcą znaleźć nowe drogi ekspresji bądź rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]