Kosztowności Robienie zakupów

Zalety kolczyków na sztyftach

Znajdź kolczyki na sztyftach.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór i szlachetne minerały, ale także rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są różne typy zapięć – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno srebrne kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi minerałami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić również do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, jak prawdziwe, ale ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną ozdobą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]