Kosztowności Robienie zakupów

Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Tutaj znajdziesz więcej informacji o usługach jubilera Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich między innymi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od rzeczoznawcy

Zakup złotego pierścionka, broszki bądź wisiorka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na palcu. Jeśli natomiast wybierzemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego rozmiaru lub zrobi nowy. Następnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się na urodziny, komunię czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku gratulacje, podziękowania, datę albo inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy zbędną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]