Kosztowności Robienie zakupów

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Potrzebujesz biżuterii z koralem? Wejdź na www.bizutik.pl.

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobnym dodatkiem, z drugiej zaś ekskluzywną ozdobą, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często spotykany jest w barwach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Właściwości lecznicze biżuterii z koralem

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie .

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]